Продаємо те, що вам дійсно потрібно

Альфа Парфюм — це не тільки інтернет-магазин косметики та парфумів, але й стабільний постачальник такої продукції у ваш магазин та надійний роботодавець для кожного!

Інтернет-магазин, що надихає

Якщо ви шукаєте привабливі ціни, широкий вибір та якісну продукцію — чекаємо Вас в Alfa Parfum! 

Ми хочемо зробити ваш день кращим, наповнивши його красою та дивовижними ароматами. Тут ви можете обрати продукцію для себе, подарунок близьким й колегам та бути впевненими у стійкості парфумів та косметики.

Наша компанія гарантує, що ви отримаєте максимум інформації про  продукт, адже на нашому веб-сайті ви можете знайти описи косметики і парфумів, інформацію про їх склад або спосіб використання, а також їх фото. А  на будь-які додаткові запитання Вам з радістю відповість наш спеціаліст.

Про швидкість обробки Вашого замовлення та доставки можете не хвилюватись!
Наша мета — зробити максимально доступною справжню парфумерію і косметику для споживачів з будь-яким достатком, надихаючи їх на розкриття своєї індивідуальності.


 

Оптові продажі для довгострокової співпраці

Ми слідкуємо за тенденціями та новинками на ринку косметики та парфумерії, тому наш асортимент постійно оновлюються та розширюються. Спеціально для наших оптових клієнтів ми створили вигідну програму співробітництва, згідно якої клієнти отримують стабільно високий прибуток.

У нас ви знайдете виключно оригінальну продукцію, яка відома споживачам, та має найкращу якість, завдяки чому ви можете бути впевненими у стабільному попиті на замовлення.

Ми завжди радимо тільки найкраще. Наші спеціалісти допоможуть підібрати косметику та парфуми саме для вашого магазину, запропонуємо найпопулярніші та ходові товари.

Також, будьте впевненими у ароматах! До всієї продукції ми надаємо безкоштовні тестери та віалки, завдяки чому ваші клієнти легко оберуть свій аромат та косметику, що підкреслить їх індивідуальність. Майбутнім співробітникам

Ми —компанія однодумців, що завжди йде вперед та розвивається. Саме тому ми постійно навчаємось та вдосконалюємо знання, відвідуючи кращі семінари та тренінги. Також в компанії є штатний бізнес-тренер, який завжди готовий допомогти підвищити свою ефективність та покращити особистісні якості. А для швидкої адаптації новачків розроблена та автоматизована індивідуальна програма навчання.


Високі результати роботи можливі лише при злагодженій командній роботі. А тому  підтриманню та покращенню командного духу ми також приділяємо багато часу.


Кожне досягнення нашої команди та професійне свято — ми відзначаємо разом. Досить моторошно у нас на Хеллоуін, пахне мандаринами на Святого Миколая, весело і яскраво на Новий рік, романтично на День закоханих, і ще багато цікавого відбувається на інші свята.


А все тому, що у нас працюють не тільки спеціалісти своєї справи, а й дуже творчі і організовані люди. Долучившись до нашої команди, Ви не тільки зростаєте професійно,  отримуєте задоволення від спілкування з колегами, але й відпочиваєте та пізнаєте цей світ разом з нами!


НАШЕ ЖИТТЯ

Ви заслуговуєте на найкраще!