Сортувати:

Parisian

PARISIAN: колекція ароматів на будь-який смак

Парфумерний бренд PARISIAN - це виклик всьому світу туалетних вод. Щоб стверджувати це, існує кілька причин:

- різноманітність відтінків ароматів;

- прийнятна ціна;

- вітчизняне ім'я.

Аромати цієї серії створюються в Україні та орієнтовані на можливого бюджетного покупця. Їх об'єднує візуальне схожість у флаконах - елегантні витончені коробки з кришками у вигляді квітки. А яскраві кольори флаконів повторюють вміст. Наприклад, зелений флакончик - це весняна свіжість берези, зеленого чаю і жасмину. Фіолетовий є поєднанням квітів бузку і півонії під теплим шлейфом кедра і мускусу. Аромат в червоній коробці - це яскраво виражений фруктово-цитрусовий мікс. За кольором можна вгадати, якими компонентами і відтінками порадує аромат.

Цей список можна продовжувати ще довго, адже колекція туалетних вод налічує багато варіантів. Тому сміливо можна стверджувати, що серед цього різноманіття кожна жінка знайде саме той парфум, який підкреслить її шарм і стиль. А приваблива ціна дозволяє вибрати кілька варіантів, щоб бути готовою як до вечірнього виходу, так і до звичайної прогулянки. Вдалі гучні назви ароматів - De France, Regina, Zizi та інші легко запам'ятовуються. Тому жінки завжди будуть пам'ятати аромат, який їм найбільш підійшов.

 При створенні ароматів виробники використовують безліч компонентів. Так вони створюють унікальні композиції, в яких нотки переливаються і зливаються. Можливо, стійкість аромату поступається парфумованим водам, але ціна цілком виправдовує це. До того ж багато жінок, особливо в теплу пору, надають перевагу легким ароматам і часто користуються дезодорантами. А наявність цих легких ненав'язливих туалетних вод дозволяє застосовувати їх як в офіс, так і на пляж. Скрізь жінка буде виглядати елегантно і бездоганно. До того ж компактний флакончик поміститься в будь-якій жіночій сумочці і стане надійним супутником.

Велика колекція ароматів вже чекає своїх власниць в інтернет-магазині парфумерії Альфа Парфюм. Не обмежуйте себе в можливостях спробувати нові захоплюючі аромати, які стануть улюбленими. Щоб блистіти, як зірка, не обов'язково витрачати багато грошей на закордонні бренди. Вітчизняні виробники подбали про те, щоб кожна жінка була яскравою і чарівною.