Як вибрати і купити жіночу туалетну воду


Жіночність і чарівність створюється за допомогою відточеною фігури, чарівної посмішки і правильного підбору елегантного одягу. Фінальним елементом ансамблю стає жіноча туалетна вода. Вибір цього виробу - справжнє мистецтво, адже аромату важливо залучати і притягувати, але не відштовхувати.


Саме така продукція знаходиться в асортименті нашого інтернет-магазину Альфапарфюм. Ми ретельно підбираємо тільки високоякісні вироби від перевірених часом брендів, також забезпечуючи кваліфіковану допомогу у виборі, доступні ціни та швидку доставку товарів по Україні.

Що являє собою туалетна вода


Як відомо, інтенсивність і стійкість парфуму безпосередньо залежить від вмісту в ній запашних речовин. Туалетна вода - це продукція з концентрацією ароматів на рівні 10-20 відсотків. Так як у виробі міститься менше ароматичного наповнювача, дана парфумерія є чудовим вибором «на кожен день», що має легкий, ненав'язливий запах. Також туалетну воду можна з легкістю міняти по ходу дня, готуючись до тієї чи іншої події.


Втім, туалетна вода жіноча може різнитися між собою, в залежності від типу запахів і відтінків. Сімейства ароматів можуть включати в себе пряні, ванільні, деревні, східні нотки, які відрізняються більшою стійкістю і інтенсивністю, ніж фруктові, квіткові або цитрусові букети.


Як туалетна вода для жінок поводиться в різні пори року


Ароматним композиціям властиво по-різному реагувати на зміну температури і вологості повітря. У спеку запахи поширюються значно швидше, а важкі ноти стають більш виразними.


У холодну пору року наш нюх слабкіше, а морозна, суха погода приглушує аромати. Для цього часу добре підходять інтенсивні духи з важкими композиціями, наприклад, слідкувати-квітковими нотами. Також добре демонструють себе східні аромати. І не бійтеся розбризкувати більше туалетної води взимку.


Якщо говорити про весну і літо, коли природа цвіте і пахне, даруючи натуральні аромати моря і зелені, будь-які сторонні запахи повинні відходити на другий план, злегка позначаючи власне перебування на шкірі. Значне посилення запахів спостерігається при спеці і вологості, що збігається із загостренням людського нюху. У цей час добре використовувати полегшені парфуми з фруктовими, водними, трав'яними нотками. Для літа затребувані аромати троянд, фіалок, конвалій і півоній.


Для вечора можна купити туалетну воду з шипровим, пряним, деревним букетом, що добре відповідає романтичної, інтимній атмосфері.


Розкриття різних ароматів на жіночій шкірі


Будь жіночий організм індивідуальний, це саме можна сказати до шкірного покриву, що має специфічний запах. Даний аромат залежить від рівня жирності шкіри, харчування людини, її психоемоційного стану та навколишнього екології. Вживання гострої і жирної їжі підсилює запах шкіри, також на ньому можуть позначатися прийняті медикаменти та вітаміни.


Чим блідіше шкірний покрив, тим він суші, і тим швидше випаровуються будь парфумерні засоби. У брюнеток часто більш жирна шкіра, яка довше зберігає аромати, ніж у блондинок.


Також відрізняються властивості шкіри у зрілої жінки і юної дівчини, що вимагає врахування віку при виборі туалетної води:


· Для молодих леді рекомендується парфумерія з романтичними ароматами, включаючи весняні квіткові відтінки, жасмин, зелень і конвалія. Композицію може вигідно доповнити амбра або східні прянощі. Але слід розуміти, що від юної дівчини не повинен виходити надмірно виразний запах.

· Більш зрілі жінки мають вільний вибір будь-яких ароматів. Їм добре підходять духи зі свіжими, пряними, що бадьорять букетами. Наприклад, квіткові композиції з цитрусовими, деревними, шипровими нотками.

· Елегантної дамі можна зупинити свій вибір на освіжаючих квіткових відтінках, доповнених деревними і плодовим нотами.

· Образ активної дівчини відмінно доповнюється папоротевими букетами, де можна відчути свіжість, листя, зелень. Також не забороняється застосування шипрових ноток, де з'єднані аромати сосни, ліси і цитрусових.

· Для бізнес-вумен варто підібрати східні (амброві) відтінки, де букет складається з ванілі, прянощів і ладану.

· Нарешті, для екстравагантної дами добре підійдуть мускатні ноти туалетної води.


Додаткові рекомендації


Підбираючи аромат, дівчині вкрай важливо брати до уваги час і привід, за яким вона буде його використовувати. Освіжаючі квіткові і цитрусові композиції відрізняються меншою стійкістю, в порівнянні з ванільними, пряними, солодкими, амбровими, мускусними відтінками, що варто враховувати при виборі туалетної води для походу на роботу. Крім того, для офісу необхідно обмежити нанесення парфумів - вам важливо домогтися ненав'язливого аромату.


Для фізичних тренувань і активного відпочинку відмінно підійдуть ті ж легкі, освіжаючі букети, включаючи цитрусові і квіткові нотки. Вони забезпечують приплив бадьорості та енергії. Якщо ж ви відправляєтеся на пляж, краще утриматися від використання інтенсивних парфумерних засобів.


Не забувайте про правильний підбір туалетної води до використовуваного гардеробу. Якщо ви одягаєтеся просто і непомітно, варто вибирати більш повсякденні ароматичні композиції. Для модного одягу і вечірніх виходів у світ можна застосовувати ускладнені букети з переважанням важких нот.


Якщо вам вдалося знайти улюблений аромат, його все ж не варто застосовувати протягом усього дня, адже це не дає можливість використовувати зміну настроїв і заявляти про це оточуючим. Одна і та ж композиція в будь-який час доби не завжди підходить поточному душевному стану або обраному одязі. Краще знайти кілька приємних ароматів, що підходять вашому образу, нюху і шкірі, і користуватися ними для тих чи інших ситуацій.