Дезодорант для жінок - найкращий гігієнічний засіб для літньої пори


Після настання спеки дезодорант для жінок стає найважлівішім засобом, який кожен день рятує ніжну жіночу шкіру від поту. Коли на вулиці літня спека, без даної продукції НЕ обійтіся, але важливо навчитися грамотно обирати її.

В асортименті нашого інтернет-магазину Альфа Парфюм представлений широкий асортимент жіночих дезодорантів вісокої якості від різніх брендів. Ми надаємо професійну консультацію відносно вибору парфумерних засобів, а також доставляємо замовлені товари по всій території України.


Особливості жіночих дезодорантів


Щоб зрозуміти, як працюють жіночі дезодоранти, треба розібратіся з інгредієнтамі, що входять до складу даної продукції. Сучасні вироби створюються з використанням компонентів, які пригнічують бактерії, а такоже складових для БОРОТЬБИ зі збільшеним потовиділенням. Також в продукції присутні різноманітні парфумерні аромати, якщо це не жіночий дезодорант без запаху.


Якщо серед інгредієнтів продукції мають місце фарнезол та триклозан, застосовувати засіб необхідно обережно. Триклозан здійснює досить агресивний вплив на шкіру пахви, включаючи природний захисний шар кожи, а фарнезол, хоч і менш агресивний,  проте має зневоднювальний ефект, сильно висушує шкіру і здатний привести до подразнення.


На першому місці за популярністю среди дезодорантів знаходяться антиперспіранти. Дані активні речовини забезпечують придушення запаху поту за допомогою органічніх солей цинку и алюмінію. Склад цієї продукції походить на густу суспензію, що заповнює вівідні протоки потових залоз.


Такий сольовий дезодорант для жінок забезпечує зниження обсягу поту, що виділяється, на 50% шляхом блокування потових залоз, що допомагає навіть в ситуаціях з посиленим потовиділенням. Цим дана продукція відрізняється від традиційних парфумерних дезодорантів, які лише приглушують специфічний аромат поту, маскуючи його ароматичними речовинами.


На прилавках магазинів все частіше зустрічаються дезодоранти-антиперспіранти, які і боряться з потовиділенням, і пригнічують неприємні запахи, насичуючи шкірний покрив освіжаючим запахом. Втім, існує чимало представниць прекрасної статі, які віддають перевагу жіночим дезодорантам без алюмінію, тобто простим парфюмированим засобам.


Як підібрати жіночий дезодорант


Сучасні дезодоранти зовсім не відстають від іншої парфумерної продукції за асортиментом - сьогодні можна придбати кремові, роликові, спреї і навіть міні-дезодоранти, що поміщаються в косметичку. Далі ми поговоримо про переваги і недоліки кожного типу продукції.


1.       Роликові дезодоранти.

Серед переваг цих виробів багато жінок виділяють зручність, компактні розміри і економічність застосування. Що стосується мінусів, кулькові засоби мають в своєму складі значну кількість спирту. Це означає, що для сухої і чутливої шкіри дана продукція не підходить.

Крім того, роликовий дезодорант створює на шкірному покриві тонку плівку, здатну дратувати навіть нормальну шкіру пахв.

 Дезодоранти-спреї.

Спреєві варіанти дезодорантів практично не мають в своєму складі агресивних хімічних компонентів, що робить такий парфумований засіб ідеальним для будь-якого типу шкіри, включаючи чутливу.

Серед недоліків можна відзначити досить об'ємну упаковку, яка не поміщається в компактну дамську сумочку. При надмірному нагріванні балончик із засобом може вибухнути, так що його потрібно тримати далеко від сонця і будь-якого джерела тепла.


 Дезодоранти-стики.

Стіковая продукція входить в число гігієнічних засобів, що входять в категорію продукції «третього тисячоліття». Переваги включають в себе зручні для транспортування габарити, також стіки не підірвуться і не розіб'ються. Недолік теж є - високі температури такому дезодоранту протипоказані. Будь-які зіткнення зі спекою призводять до псування одягу і настрою володарки.

4.       Део-креми і део-гелі.

У порівнянні з традиційними дезодорантами, ці вироби мають значну вартість, але крем забезпечує чудове зволоження і пом'якшення. Ця гігієнічна продукція досить довго пригнічує запах поту, а також гарантує повноцінний догляд за шкірним покривом будь-якого типу. Деякі варіанти додатково мають антигрибковий і протизапальний ефект.

Що ж вибрати? Якщо під пахвами виділяється значна кількість поту без різкого запаху, варто віддати перевагу антиперспірантам, але в іншому випадку не обійтися без дезодоранту з антибактеріальним ефектом. Для власниць чутливої шкіри кращим рішенням стане дезодорант-крем.


Як грамотно застосовувати дезодорант жінці


Переходимо до рекомендацій по використанню дезодорантів. Для початку, наносити ці засоби можна тільки на очищену, висушену шкіру. Також важливо пам'ятати про особисту гігієну і своєчасно позбавлятися від волосся в зоні пахв - рослинність стає розсадником бактерій і підсилює затримку неприємного запаху.


Антиперспірантами не можна користуватися щодня, необхідно давати потовим залозам відпочинок. Також не варто застосовувати одночасно парфуми і дезодоранти з виразними ароматами. У зв'язці з туалетною водою найкраще використовувати гігієнічний засіб без запаху. Якщо ж без суміщення не обійтися, краще придбати і парфум, і дезодорант з однієї лінійки певного виробника - так аромати засобів будуть збігатися.

При наявності подразнення пахв не потрібно використовувати дезодорант на спиртовій основі, щоб не посилювати напругу шкіри. Відмовитися від дезодоранту варто і при появі свербежу або почервоніння після його застосування.


І запам'ятайте, що будь-який дезодорант варто періодично замінювати, щоб шкіра не звикала до засобу і не шукала шляхи обходу.