Парфумерні масла для чоловіків


На сьогоднішній день парфумерні масла для чоловіків знаходять все більшу затребуваність серед представників сильної статі. На це є свої причини, основною з яких є використання тільки якісних компонентів. Завдяки цьому масла виявляються особливо стійкими, а їх виконання - бездоганним.


Сучасна продукція славиться вражаючою стійкістю і вкрай високою концентрацією запаху, що дозволяє використовувати їх дуже економно, по краплях. До того ж, масляні, безспіртовим духи - це подорож в історію, до витоків парфумерії, де не використовувався спирт, а тільки суміші різних масел. Відсутність алкоголю робить аромати більш глибокими, пристрасними, насичений аромат не може залишитися непоміченим.


Особливості чоловічих парфумерних олій


Парфумерне масло - це масляниста рідина, що отримується з суміші ефірних масел, які отримують зі свіжих або висушених рослин, способом перегонки водяної пари, вичавлювання, екстракції. При використанні рослин (квіти, плоди, дерева, трави), отримують масла. Кожному відомо рожеве, м'ятна, цитрусове, лавандова і ін. Масло, яке не містить спирту, багатими мінералами і вітамінами, має здатність швидкого всмоктування в шкіру, живлячи і зволожуючи, огортаючи приємним, ніжним ароматом. Для отримання духів і інших гігієнічних засобів для чоловіків застосовують натуральне парфумерне масло.


Уявіть, що ви виходите взимку або просто в холодну пору року на вулицю. Що ви віддасте перевагу: щоб вашу шкіру просочили маслами, кремом на чистій масляній основі, або ж щоб на неї нанесли спирт? Напевно ви стикалися з тим, яке колосальне висушує дію надає спирт на шкіру. А адже в деяких видах готової парфумерії його зміст становить 70-97%. Використовуючи натуральні парфумерні масла для чоловіків, дана проблема буде виключена.


Якими бувають парфумерні масла

Прийнято розрізняти кілька категорій продукції, грунтуючись на ароматі:


  • Квіткові олії можуть проводитися з квіток одного виду або із суміші квіток, що утворює ароматичну групу. Такі масла мають яскраво виражений і досить солодкий запах. Часто використовуються частка виробництва парфумів.
  • Цитрусові парфумерні масла зазвичай дуже сильно пахнуть своїм рослиною, з якого вони виготовлені. У парфумерії такі масла використовуються нечасто, їх основна сфера застосування - косметичні засоби, наприклад, креми, гелі для душу, скраби, шампуні і мило, різні засоби по догляду за шкірою і волоссям.
  • Східні аромати в парфумерних маслах представлені такими рослинами, як амбра, мускус, ваніль. Це масла можуть бути основою ароматичного букета, але можуть бути включені в нього, як практично непомітна родзинка.
  • Фужерні парфумерне масло використовується в парфумерії. Отримують його шляхом дистиляції сировини, яким служить лаванда, кумарин, дубовий мох і т.д.
  • Деревна парфумерне масло - це те, що виробляється з ароматних сортів деревини, наприклад, сандалове, кедрове, камфорна. Використовується в парфумерії, в косметиці. Такі масла мають трохи терпким і свіжим ароматом, навіваючи думки про просторах, вершинах і лісах.
  • Шкіряне парфумерне масло - це запах тютюну, меду, дерева. Завдяки своїй специфічності, ці аромати найчастіше застосовуються в чоловічій косметиці та парфумерії.


Квіткові олії можуть проводитися з квіток одного виду або із суміші квіток, що утворює ароматичну групу. Такі масла мають яскраво виражений і досить солодкий запах. Часто використовуються частка виробництва парфумів.

Цитрусові парфумерні масла зазвичай дуже сильно пахнуть своїм рослиною, з якого вони виготовлені. У парфумерії такі масла використовуються нечасто, їх основна сфера застосування - косметичні засоби, наприклад, креми, гелі для душу, скраби, шампуні і мило, різні засоби по догляду за шкірою і волоссям.

Східні аромати в парфумерних маслах представлені такими рослинами, як амбра, мускус, ваніль. Це масла можуть бути основою ароматичного букета, але можуть бути включені в нього, як практично непомітна родзинка.

Фужерні парфумерне масло використовується в парфумерії. Отримують його шляхом дистиляції сировини, яким служить лаванда, кумарин, дубовий мох і т.д.

Деревна парфумерне масло - це те, що виробляється з ароматних сортів деревини, наприклад, сандалове, кедрове, камфорна. Використовується в парфумерії, в косметиці. Такі масла мають трохи терпким і свіжим ароматом, навіваючи думки про просторах, вершинах і лісах.

Шкіряне парфумерне масло - це запах тютюну, меду, дерева. Завдяки своїй специфічності, ці аромати найчастіше застосовуються в чоловічій косметиці та парфумерії.


Молекули, що містять в парфумерному маслі без спирту, під впливом тепла шкіри розкриваються поступово і надовго зберігають свій неповторний аромат. На відміну від спиртової парфумерії, масло без вмісту спирту під впливом холодного морозного повітря не замерзає, підсилює гламурний запах, створює щільне ароматне хмарка, розкриваючи нові нотки мелодії.


Крім того, осінь, зима і початок весни - ідеальний час для ароматів. Влітку багато аромати здаються надмірними, а в холодну пору так приємно підняти собі настрій приємним поєднанням натуральних ароматів! Однак як би не старалися хіміки-технологи, спирт все ж спотворює і зовсім знищує найделікатніші і елегантні з нот парфумерних композицій.


До того ж, якщо відняти від ціни флакона парфумів 97% спирту, що залишилися 3% поєднань різних парфумерних олій будуть варто дуже багато. Погодьтеся, це не найвигідніше придбання.


У зимову пору року парфумерні масла для чоловіків забезпечать наступні переваги:


  • збереження і передача будь-яких ароматів в такому вигляді, який задуманий парфумером;
  • щадне відношення до шкірного покриву, і без того страждає від холоду;
  • відсутність переплати за спирт, який випаровується, замінивши його на максимально стійкий навіть взимку аромат;
  • отримання ваших улюблених ароматів і композицій.

На інтернет-магазин парфумерії багатий колекцією масел з традиційними і незвичайними ароматами. Ви зможете легко вибрати чудові парфуми світових брендів на масляній натуральній основі без вмісту спирту. Ми наповнюємо свій асортимент тільки високоякісною продукцією і пропонуємо найкращі ціни, а також швидку доставку продукції по всій території України.


Як зберігати і застосовувати парфумерні масла


Парфумерні масла - це досить леткі сполуки, тому духи на їх основі, а також самі масла, потрібно зберігати в щільно закритих флаконах, при кімнатній температурі. Уникайте залишати їх на сонці або в дуже холодному місці.


Можна самостійно змішувати парфумерні масла для створення нових цікавих ароматів або використовувати готові. Для того щоб маслом можна було користуватися як духами, його розбавляють, так як чисте парфумерне масло здатне викликати алергічні реакції.


Наносити парфумерне масло на шкіру потрібно також як і духи: на зап'ястя і внутрішню частину ліктя, замочками вух, на шию, живіт і інші місця, де є пульс. Такий варіант нанесення дозволить тілу «виштовхувати» аромат з шкіри, забезпечуючи максимальне розкриття композиції і відмінну стійкість.