Жіночі парфумерні масла в Україні
Відносно недавно в парфумерну моду знову увійшли східні духи в їх канонічної формі - олійною есенції. Дані жіночі парфумерні масла швидко повернули втрачену популярність і активно конкурують з іншими ароматичними засобами.
У нашому інтернет-магазині Альфапарфюм можна купити парфумерне масло для жінок, зробивши вибір з широкого асортименту продукції від кращих світових брендів. Серед наших переваг - доступні ціни, кваліфікована допомога у виборі і оперативна доставка товарів по Україні.
Особливості парфумерних олій
Концентрація запашних компонентів в парфумерних маслах складає 18-30%, при тому, що будь-яка туалетна вода навряд чи має навіть 15% ароматів. Найбільш концентрованими товарами вважаються вироби з ОАЕ і арабських держав, але європейські і єгипетські парфумери застосовують формули з меншим вмістом ароматизаторів.
Класифікація парфумерних товарів підпорядковується певним нормативам, єдиним для всіх брендів. Це відноситься як до вмісту, так і до технологій замішування компонентів в складні композиції. Досить вишуканими прийнято вважати квіткові букети, трохи більшою цінністю володіють смоляні і деревні поєднання, але максимально дорогими є мускусно-амброві ноти тваринного походження.
Популярні парфумерні масла для жінок
Якщо ви вирішили жіночі парфумерні масла купити, важливо навчитися розбиратися в даній продукції. Така есенція в масляній формі може застосовуватися в чистому вигляді або розлучатися спиртової основою 1к5, щоб виготовляти туалетну воду.
Деякі виробники запевняють, що в їх ароматичних товари є афродизіаки (речовини, що будять сексуальне бажання), але цей факт складно підтвердити. Справжні парфумерні масла з такими доповненнями мають величезну ціну, так що не варто вірити, що в доступний продукт «наливають» афродизіаки.
Найчастіше компанія має на увазі, що в Виріб містить рослинні інгредієнти з чуттєвими запахами, включаючи ваніль, корицю, полуницю і інші традиційні афродизіаки. Але навіть якщо ви заплатите нечувану суму грошей за брендований збудник, далеко не факт, що бажаний результат буде досягнутий.
Запашні масла з ОАЕ випускаються кращими східними виробниками, але і вартість може бути вище. Втім, отримуючи дану продукцію в подарунок або особисто набуваючи дані вироби, жінки перебувають в захваті від неймовірних ароматичних композицій. Так як ситуація з доставкою з Еміратів досить складна, а підробок дуже багато, набагато простіше обзавестися даною продукцією в нашому інтернет-магазині.
Що придбати, якщо бюджет обмежений
Зовсім необов'язково витрачати багато грошей на східні ароматичні масла, адже існує доступні марки продукції, які мають натуральний, приємний запах. Можна виділити продукцію компаній Флораліс і Кримська роза.
Вироби від Floralis входять в доступний ціновий сегмент, але дуже дешевими їх назвати не можна. У складі є чимало рослинних інгредієнтів, також цю продукцію високо оцінюють за дуже приємні запашні композиції. Стійкість масел становить 4-6 годин. Цікаві найменування і симпатичний дизайн флакончиків бренду здатні прикрасити будь-який дамський столик.
Що стосується парфумерних масел марки «Кримська роза», вони перебувають на вітчизняному ринку парфумерії більше 50 років. Обробка кримського, азіатського і європейського сировини здійснюється за допомогою власних виробничих потужностей, далі їх фасують в досить прості упаковки.
Хоч бренд і позиціонує власну лінійку запашних виробів як парфумерні масла, вони швидше є ефірними засобами найвищої якості, які відмінно підходять для ароматерапії і різних засобів для неї. Також продукція добре проявляє себе в якості компонента різних засобів гігієни.
При бажанні замінити парфумерію ароматичними маслами, варто віддати перевагу запахам пачулі, троянди, сандалу, іланг-ілангу і бергамота. Дані букети входять до складу численних парфумерних засобів, але також чудово розкриваються в чистому вигляді.
Переваги олійною парфумерії
Звичайно, ідеальною парфумерії не існує. Серед жінок є багато прихильниць як традиційних ароматичних продуктів, так і парфумерних олій. Спробуємо перерахувати переваги даної категорії запашних товарів:
· Вироби створюються на основі натуральних інгредієнтів рослинного і тваринного походження, без будь-якої синтетики;
· Масляна основа чудово передає аромат кошти людській шкірі, справляючись набагато краще, ніж водно-спиртові суміші;
· Форма є сильно концентрованої і її можна з легкістю розводити до духів або туалетної води;
· Вироби преміум-класу можуть утримувати ключові ароматичні ноти на одязі до 7 днів.
Як грамотно використовувати парфумерні масла
Переходимо до рекомендацій по використанню парфумерних олій. Щоб дана продукція радувала вас винятковим ароматом і стійкістю, необхідно уникати наступних поширених помилок:
1. Не можна розтирати нанесену ароматичну композицію на шкірі. Така дія призводить до руйнування молекул масла і всіх запашних інгредієнтів. Краще назавжди забути про звичку терти зап'ястям про зап'ясті, коли ви нанесли аромат на шкіру.
2. Парфуми наноситься тільки на чисту шкіру. Парфумерне масло, нанесене на забруднене тіло, починає взаємодіяти з пилом та іншими частинками. На виході виходить зовсім не той букет, над яким працювали кращі технологи. Так що наносите вироби на шкіру, коли вийшли з душу.
3. Уникайте нанесення декількох ароматів. Безумовно, кожній дівчині хочеться знайти свій власний, індивідуальний запах, але при змішуванні масел можна отримати прямо протилежний ефект. Така продукція вже має завершене поєднання і не підходить для конструктора ароматів.
4. Не потрібно наносити олію в зону бікіні. Дана помилка може призвести до обпеченю слизової. Крім того, навіть очищена шкіра тут має специфічний запах, який може зіпсувати «звучання» парфумерного масла.
5. Не наносите надмірна кількість аромату на шкіру. Звичайно, щільний тривалий шлейф дозволить привернути увагу, але перебувати поруч з вами буде важко. Вже через кілька хвилин наш нюх звикає до запаху і вже не відчуває його занадто яскраво. Використовувати парфумерні масла потрібно так, щоб композиція була відчутна лише на відстані витягнутої руки. Для цього буде потрібно всього кілька крапель духмяного речовини.
6. Уникайте нанесення ароматичних засобів на одяг із синтетичних тканин. В цілому, зрошувати парфумерної продукцією будь-яку тканину слід з обережністю. Наприклад, на натуральному текстилі після цього можуть залишитися кольорові плями. Дозволяється наносити масла лише на хутро і шерсть, але потрібно знати міру.
7. Не зберігайте відкритий флакончик масла на світлі, у ванній або холодильнику. Дана продукція боїться надмірної кількості світла, вологи і температурних перепадів.