Сортувати:

Shirley May

SHIRLEY MAY: аромат під настрій

Парфумерний бренд Shirley May - це один з найуспішніших складових відомої корпорації, яка вже 20 років радує користувачів. Мережа магазинів і брендових бутіків є велика кількість точок в багатьох країнах світу. А духи користуються популярністю серед молоді і клієнтів солідного віку.

З кожним роком компанія більше розширює асортимент духів. Головне правило, якого вона при цьому дотримується - створювати незвичайні композиції для різних особистостей. Вона залишила право на класику конкурентам, при цьому взявши на себе набагато більшу відповідальність. Адже створювати нове - це ризикований крок, який може бути успішним і провальним. За роки існування, кожна нова парфумована композиція бренду відрізнялася успіхом і популярністю.

Отже компанії вдалося створити аромати під будь-який образ, настрій і навіть погоду. Всі серії можна умовно розділити за порами року:

1. Зимова казка. Аромати, які призначені на холод, відрізняються глибиною і насиченістю. Стійкий шлейф з яскравих акцентів дозволяє завжди згадувати про тепло і сонце. А теплі ноти прянощів і фужерних акцентів роблять аромат щиро рідним.

2. Весняна феєрія. Аромати дарують чистоту і легкість, ніжну свіжість. Важливими компонентами для створення таких ароматів є м'ята, цитрусові, ваніль, спеції.

3. Літня радість. Це яскраві акценти, які передають гармонію і радість, тепло і гарний настрій. З такими ароматами навіть дощові дні не викликатимуть розчарування.

4. Осіннє благородство. Це деревні аромати з терпкими нотами. Вони дарують спокій, позитивні емоції, дозволяють мріяти.

 Тепер легко можна знайти аромат денного або вечірнього призначення, а також і під будь-який настрій. І на кожну емоцію існує свій парфум. Благо, що парфумери даного бренду зуміли настільки тонко вивчити своїх потенційних покупців, що створюють дійсно відповідні на всі випадки композиції.

Асортимент парфумованої продукції тепер можна оцінити в нашому інтернет-магазині. Як офіційний дистриб'ютор парфумерії, ми гарантуємо якість та оригінальність кожного аромату. Якщо вам хочеться прикрасити колекцію ароматів чимось незвичайним, нова серія парфумів вже чекає володарів.