Сортувати:

Saudi

Аромати Сходу - це загадка, містична таємниця, яка бере в полон кожного, хто бажає познайомитися з нею ближче. Одним з найпопулярніших брендів східних ароматів є SAUDI. Цей виробник орієнтальних парфумів змусив звернути на себе увагу безлічі клієнтів відразу ж після появи на ринку. Яскраві пряні і одночасно екзотичні аромати стали новинкою ринку, родзинкою. Основна їхня перевага перед конкурентами - неймовірна насиченість і густота. Вони довго тримаються і при цьому створені на основі натуральних ефірних масел.

З появи перших арабських духів, вони відразу ж привернули своїм неймовірним магнетизмом і харизматичністю. І сьогодні кращі арабські парфумери, використовуючи секрети майстерності своїх предків, створюють унікальні композиції. Розкіш ароматів, стильні флакони привертають увагу багатьох клієнтів. На сьогоднішній день всю парфумерію даного бренду можна розділити на два типи:

- універсальний (ті ж арабські ноти насиченості і екзотичності, але м'які і ненав'язливі. Тому підходять для денного використання);

- класичний (глибокі аромати на основі мускусу і амбри, які створюють ореол таємничості і привабливості. Підходять для вечірніх заходів).

 Всі аромати, які випускає компанія, створені на основі натуральних ефірних олій, що робить їх особливо стійкими і довготривалими. Досить нанести на шкіру одну крапельку, щоб насолоджуватися ароматом протягом двох діб. Парфумери радять користуватися такими ароматами, виключно наносячи на пульсуючі точки, так вони більше і глибше розкриваються.

У сучасному світі арабська парфумерія вважається природним афродизіаком, який приваблює протилежну стать. А натуральні компоненти, які входять до складу аромату - позитивно позначаються на самопочутті людини і її настрої. А маючи контакт із сонцем або водою, нотки композиції розкриваються активніше.

Арабські аромати сьогодні - це не тільки звичні суто пряні, але і квіткові, деревні, свіжі. Тобто традиційні рецепти з вкрапленням сучасних акцентів дозволили створювати оригінальні композиції на будь-який смак.

У інтернет-магазині Альфа Парфюм є кращі зразки парфумерії SAUDI, які можна купити за вигідними цінами. Ми пропонуємо тільки найпопулярніші парфуми, якими захоплюються користувачі в усіх країнах.