Сортувати:

Parour

Парфуми Parour - це оригінальні аромати для чоловіків та жінок, які давно і безповоротно підкорили світ вишуканістю. За десятиліття існування на ринку виробники зуміли вийти на високий рівень. Адже при створенні кожного аромату враховуються найменші побажання і смаки користувачів. У підсумку кожна композиція начебто створюється під конкретну людину. І не потрібно шукати компроміс при виборі аромату, його дуже легко знайти в асортименті.

На сьогоднішній день торгова марка Parour має кілька колекцій жіночих парфумів, в яких присутні композиції для:

- романтичних дівчат;

- бізнес-леді;

- пристрасних жінок;

- вишуканих і розкішних дев.

Чарівність і пристрасть, любов і мрії - в стильних флакончиках улюблених ароматів втілено все. Не менш оригінальні і чоловічі композиції. Починаючи від свіжих морських ароматів, і закінчуючи густими вечірніми, кожен з них доповнить образ чоловіка і зробить його досконалим.

Незважаючи на те, що ряд парфумерної продукції постійно оновлюється, є серії, які вже стали класикою, наприклад ParfumD'Or.

Серед парфумерних продуктів є такі композиції, які можна назвати трансформерами, оскільки вони можуть застосовуватися до різних образів. Таким є аромат Lomani. Він підходить як для любителів неформальних луків, так і для класичних елегантних образів. Це гнучкий аромат, який адаптується в різних випадках по-різному.

Якщо хочеться підкреслити вишуканість та індивідуальність, то в цьому допоможе аромат Kristel Saint Martin - сповнений чарівності, ніжності та фантазії. Для тих, хто живе і насолоджується життям кожну мить, вірним супутником стане аромат Rémy Latour. Він дозволить відчути задоволення від кожного прожитого дня.

З появою першого флакончика парфумів від даного бренду, клієнти відразу ж звернули увагу на оригінальність аромату. І таку позицію парфумери тримають вже кілька десятиліть, не повторюючись і не копіюючи інших. Стійкі аромати користуються великим попитом в різних країнах світу, давно вже опинившись в рядах фаворитів.

У нашому інтернет-магазині представлені аромати Parour в повному асортименті. Діють кращі пропозиції на найвідоміші парфумовані композиції. Тут можна знайти аромат, який не просто сподобається, але і стане частинкою вашого образу.