Сортувати:

Luxe Star

LUXE STAR: колекція зіркових ароматів

Колекція ароматів Luxe Star - це розкішна пропозиція від відомого арабського виробника. Вони являють собою композиції на масляній основі та великої кількості поміжних компонентів. Серед пропозицій, які користуються успіхом серед чоловіків і жінок:

- важкі оксамитові аромати;

- теплі деревні акценти;

- повітряні невагомі парфуми;

- високоякісна імітація відомих європейських брендів.

Велика перевага даного виробника в тому, що він дарує можливість кожному покупцеві відчути себе зіркою. Тобто кожен аромат має душу, а не просто набір ароматних речовин. Вишукані та стильні аромати можна придбати за оптимальною вартістю, що робить їх доступними. А розкішні флакони, які за формою повторюють загадкові фігури, стануть прикрасою туалетного столика.

У більшості парфумованих вод простежується наявність невеликої кількості компонентів. Часто три компоненти здатні створити гучну композицію, яка не поступаються аналогу на основі шести компонентів.

Оскільки в багатьох випадках виробник повторює європейські бренди, то чітко простежується наявність важких, пікантних і п'янких ноток. А також використовуються яскраві весняні, цитрусові акценти, які бадьорять і освіжають.

 Прихильники класичних запахів обов'язково знайдуть серед великого асортименту парфумів свій, який порадує їх звучанням до чотирьох годин. Для жінок виробник пропонує легкі, ніжні аромати, які захоплюють в світ кокетства і флірту. Вони дарують відчуття свята. А чоловіки знайдуть позиції, які додадуть їм шарму і мужності, харизми та індивідуальності.

Кожен парфум нагадує мелодію - святкову весняну, сонячну літню, теплу осінню або яскраву зимову. З огляду на прийнятну вартість кожної з них так легко створити свою власну мелодію, придбавши кілька ароматів. Створивши свою колекцію, ви зможете підбирати аромат під кожну подію і настрій. Тепер жінці так просто бути чарівною і яскравою, ніжною і романтичною, загадковою і пристрасною. А чоловік підкорить жіночі серця своєю чарівністю.

Ім'я цього бренду користується попитом серед жителів різних країн, тому пора приєднуватися до тих, хто вже оцінив гідні пропозиції від LUXE STAR.