У даній категорії немає товарів.

Проста фарба для волосся дозволяє грати з образами: одна і та ж дівчина може побути і ніжною блондинкою, і фатальний брюнеткою, а після цього перетворитися в руду бестію. Головне - визначитися з правильним відтінком, щоб відображення в дзеркалі радувало, а не лякало. З вибором відтінку допоможуть перуки різних кольорів.


Принцип дії сучасних фарб


Фарбування, які проводилися раніше, з використанням відварів і настоїв давали результат тільки при тривалому використанні. Вони залишали невелику кількість пігменту, який вбирався в волосся і надавав йому бажаний відтінок. Такі засоби допомагали зміцнити волосся, надати йому силу і життєвий блиск, хоча і вимагали постійного застосування.


З розвитком промисловості була винайдена фарба для волосся. Спочатку це були освітлюючі фарби з високим вмістом аміаку. Принцип дії таких фарб складався в размягчении лусочок і виведенні пігменту. Згодом в них стали додавати парафенилендиамин, який допомагав надати локонам потрібний відтінок.


Після розкриття лусочок з'єднання, які до цього розчинялися у воді, під дією перекису водню починають окислюватися. В результаті починається прояв пігменту. При нанесенні фарби це прояв відбувається вже безпосередньо в структурі волоса, розм'якшеного дією аміаку.


Пігмент вбирається і колір закріплюється. Використовується після фарбування бальзам відновлює положення лусочок, закриває їх і вберігає травмований волосся від втрати вологи. В результаті фарбування з використанням аміаку можливе збереження кольору на кілька тижнів, навіть на сиве волосся. Це найстійкіший вид фарбувальних засобів.


Типи фарб


Стійка краса для волосся може бути як з вмістом аміаку, так і без нього. Можливе застосування стійкого або напівстійкого фарбування. А в розмаїтті колірних варіантів можна і зовсім заплутатися.

1.       Професійна фарба.

Зазвичай купується окремо від окислювача, бальзаму і рукавичок. Призначена для професійного використання, але може застосовуватися і на дому. Має кремову текстуру, легко наноситься. Може бути як з вмістом аміаку, так і без нього - вибирається на розсуд майстра і за побажаннями клієнта.


2.   Аммічная.

Містить аміак, який розм'якшує лусочки, і пігмент. При змішуванні фарби з окислювачем пігмент вступає в реакцію і впроваджується вглиб волосся. Таке фарбування найбільш травматично. Але аміак гарантує стійкість кольору, його насиченість і глибину, навіть на сивого локони.


3.     Без аміаку.

Стійка фарба для волосся без аміаку все частіше з'являється на полицях магазинів. Вона стоїть зазвичай трохи дорожче кошти з аміаком, але при цьому надає більш м'який ефект. Розм'якшення лусочок досягається за рахунок амінів.



Вони трохи відрізняються від аміаку:


· Запах менш різкий;

· Більш щадне дію;

· Гірше змиваються, ніж аміак;

· Менш інтенсивне забарвлення, яке потребує тривалого впливу;

· Тривалість збереження кольору зазвичай менше;

· Насиченість відтінку менш виражена, ніж при фарбуванні звичайною фарбою.

 

4.       Напівстійкі.


Ідеально підходить для тих, хто не бажає змінюватися кардинально, а хоче просто приміряти новий образ. Для цього використовуються кошти без аміаку, які надають м'яке обволікаючу дію.

Пігмент не проникає глибоко в структуру, а тому вимивається природним чином вже після кількох процедур миття голови. Таке забарвлення може використовуватися просто для додання необхідного відтінку.


Для цього можуть застосовуватися такі засоби:


· Відтінків бальзами;

· Пінки для волосся;

· Відтінків пудри;

· крейда для волосся;

· Відтінків шампуні.