Для того, щоб волосся було густим, красивим і сяючим, за ним потрібно правильно і систематично доглядати. Навіть тим, кого природа нагородила подібним багатством, потрібно постійно підтримувати і відновлювати його силу. Сучасний догляд починається саме з шампуню. Зараз є багато додаткових засобів, які в комплексі дозволяють легко і просто доглядати за волоссям.


А ще жінки використовують різні фарби, тоніки, які допомагають підтримувати необхідний колір волосся, ховати сивину і завжди виглядати вишукано.


Але купувати будь-який з вищевказаних засобів слід тільки у перевіреного виробника. Адже від якості кожного з них залежить сила і здоров'я волосся. Наприклад, є певні проблеми, які людина хоче швидко і ефективно вирішити. Це може бути лупа, жирність або сухість, розшарування кінчиків або черезмірна пухнастість. Для вирішення кожної з них існує цілий ряд засобів. Якщо грамотно їх використовувати і застосовувати по інструкції, то вже зовсім скоро можна позбутися від цих неприємностей.


Кожний засіб, який косметологи створюють для догляду за волоссям, має в складі живильні, вітамінні, зволожуючі комплекси. Вони мають здатність проникати глибоко в кожну волосинку і впливають на її структуру. В результаті цибулини зміцнюються, волосся стає густішим і пишнішим. А також приємним і м'яким на дотик.


Найкраще зупинити свій вибір на якісній косметиці для догляду. Адже вона не маскує проблеми, а вирішує їх. Якщо волосся жирне, то через деякий час сальні залози нормалізують свою діяльність. При випаданні ефективно зміцнюється коріння і кінчики волосся. А також - цілком можливо запобігти таким процесам, якщо вони ще не почалися.


В інтернет-магазині Альфа Парфюм представлена продукція європейських виробників, які встигли добре зарекомендувати себе на українському ринку. Крім якісного складу вони коштують порівняно недорого, тому привабливі для покупця з будь-яким достатком.

 

Як вибрати засоби по догляду за волоссям


Красиво укладене волосся, що переливаються в променях сонячного світла - це практично візитна картка жінки. Найшикарніша сукня і будь-який професійний макіяж багато втратять, якщо волосся буде тьмяним і схожим на солому.


Щоб такого не сталося, потрібно періодично відвідувати фахівців по догляду за волоссям, які допоможуть оцінити стан волосся і порекомендують спеціальні склади для догляду за ним, відповідно до типу і стану. Але крім цього, необхідно регулярно використовувати спеціальні доглядаючі, відновлюючі, а якщо потрібно, то і лікувальні склади, які забезпечать здоров'я і красу волосся.


Класифікація засобів по догляду за волоссям


Для правильного вибору необхідно розібратися, яка буває косметика для волосся і чим відрізняються окремі лінійки одна від одної:


· Косметика для масового споживача, яка реалізується в будь-якому роздрібному магазині з продажу парфумерії та косметики;

· Лікувальна косметика продається в аптечних установах. Такі засоби краще не вибирати самостійно, а тільки за порадою фахівця, так як вони можуть містити активні компоненти, спрямовані на вирішення певних проблем;

· Професійна косметика спочатку була спрямована на використання тільки фахівцями, але за умови чіткого дотримання інструкції, вона стане в нагоді і в домашніх умовах;

· Народні засоби - найдоступніша натуральна косметика. При правильному складанні рецепта і регулярному використанні можна досягти видимих ​​результатів.


Як вибрати правильну косметику


Щоб отримати максимальний ефект, необхідно при підборі дотримуватися деяких правил:


· Щоб домогтися бажаного ефекту, краще придбати всю лінійку засобів - шампунь, маска, кондиціонер, спрей для захисту, масло;

· Потрібно правильно визначити тип волосся, для яких призначається косметика. Самостійно це зробити досить важко, так як волосся буває не тільки сухим, нормальним або жирним, дуже часто зустрічається змішаний тип - кінчики можуть бути сухими і посіченими, а прикоренева частина і шкіра голови - жирними. В такому випадку краще звернутися до фахівця, який допоможе підібрати необхідний засіб;

· Професійні засоби краще використовувати в салоні, де процедуру проведе професійний перукар. Якщо засіб використовується в домашніх умовах, то треба суворо дотримуватися інструкції, не перевищуючи дозування і тривалість застосування. Між процедурами в перукарському салоні необхідно використовувати домашню серію професійної косметики, щоб підтримати отриманий ефект до наступного курсу;

· Кращим вибором для здоров'я волосся будуть органічні серії різних виробників. Така косметика на 95% складається з натуральних компонентів. 5% припадає на синтетичні складові, які абсолютно нешкідливі для здоров'я людини.


Шампуні


До складу шампунів входять кератин, протеїни молочні, які сприяють відновленню пошкодженої структури волосяного стовбура, заповнюючи порожнечі і повертаючи волоссю гладкість, щільність і блиск.


· Рослинні масла в складі шампунів містять комплекс Омега-6 і велика кількість вітамінів групи В, вітаміни А і Е. Ці компоненти усувають сухість шкіри голови і попереджають лущення. Шампуні містять масла макадамії, оливи, кокоса, екстракт морських водоростей.

· Пантенол в складі шампунів забезпечує відновлення цілісності волоса, повертає неживому волоссю живий здоровий блиск. Цей компонент буде корисний для волосся, що піддається частим завивкам з використанням агресивних складів, впливу гарячого повітря працюючого фену або підвищеної температури плойки і прасування.

· Кислота гіалуронова в складі шампунів надає омолоджуючу дію. Екстракти рослин - кропиви, хвоща, меліси - для ефективного очищення шкіри голови і волосся при підвищеній секреції сальних залоз.


Маски


З активними компонентами для реструктуризації посічених волосся - колаген, протеїн молочний, кератин. Різні рослинні масла в складі масок забезпечують зволоження та відновлення волосся, пересушені при хімзавивці або при постійному перебуванні під палючими променями сонця.


Основні принципи використання


Косметика для волосся повинна використовуватися строго по інструкції, що надана виробником.


· Шампуні призначені для постійного застосування. Вони наносяться на зволожене волосся і вбиваючими рухами збиваються в піну, змиваються водою.

· Вміст ампули розподіляється по всій довжині чистого волосся рівномірним шаром, що не змивається;

· Маски наносяться на злегка зволожені локони і витримуються відповідно до вказівок виробника, змиваються теплою водою.

· Бальзами наносяться на вологі пасма, витримуються 5-7 хвилин і змиваються.