Шкіра нашого тіла потребує захисту. Ми ретельно доглядаємо за обличчям і руками, але найчастіше забуваємо про решту епідермісі. Саме тому лосьйон для тіла - важлива складова кожної жіночої косметички. Він допомагає підтримувати шкіру в чудовому стані, зберігаючи її ніжність, бархатистість і привабливість.


Дуже важливо, що лосьйон оберігає епідерміс від втрати дорогоцінної вологи, підтримуючи оптимальний баланс. З цієї статті ви дізнаєтеся про спосіб застосування даного засобу і його позитивні властивості, а також навчитеся готувати натуральні склади з доступних інгредієнтів.


Що таке лосьйон?


Даний продукт являє собою зволожуючу або живильний засіб з легкою текстурою, яке швидко і без залишку засвоюється шкірою. Залежно від цілей можуть використовуватися різні склади. Деякі з них зволожують сухої епідерміс, інші прибирають зайву жирність. Після використання лосьйонів стан шкіри тіла помітно поліпшується: зникають вогнища запалення, очищаються пори, поверхня стає гладкою і рівною.

Особливо актуальне використання ніжного кошти в літню пору, коли під впливом сонця шкіра зневоднюється, стає тонкою і ослабленою. Краще використовувати засоби з додаванням натуральних олій. Випускаються зволожуючі продукти в різних формах, але найбільш поширений спрей для тіла, який отримав популярність завдяки надзвичайному зручності нанесення.


Яким може бути лосьйон?


Вибирайте лосьйон з урахуванням типу Вашої кожи. Сучасні Виробники косметики віпускають Величезне асортимент продуктів самого різного призначення. Так что ві без зусіль підберете засіб, Який підійде самє вам. Давайте розберемося у всьому різноманітті.


Зволожуючій спрей для тела корістується особливо популярністю, так як Підходить для будь-которого типу кожи. ВІН буде корисний як при сухості епідермісу, так и при его жирності. У зволожуючій лосьйон зазвічай входять гліцерин, вітаміни А, В, Е, екстракти корисних рослин (например, алое) и ліпосомі. Механізм Дії такий: молекули кошти абсорбують воду з Повітря и утрімують ее в епідермісі. Если спрей для тела містіть гіалуронову кислоту, то ви можете буті абсолютно впевнені, что ваша шкіра під надійнім захист, так як це з'єднання признал косметологами Кращим зволожуючім елементом. Способ! Застосування подібного лосьйон простий: розпорошіте его на Тіло и заліште до полного вбіраніе. Даній продукт рекомендований для использование в літню пору року.


Поживний спрей для тіла - це незамінний засіб догляду за сухою шкірою, яка потребує підтримки та піклування. Такий лосьйон містить в собі цінні масла: ши, жожоба, мигдальне та багато інших. Найчастіше даний продукт використовують в зимову пору року.


  Спрей для тела з ефектом засмаги дозволити вам підтрімуваті гарний тон кожи в течение Усього року, а не только влітку. До его складу зазвічай входити каротин. Даній елемент Повністю Безпечний для кожи тела. Альо захоплюватіся такими засоби НЕ Варто, так як особливо пожівніх властівостей смороду в Собі не несуть. Уважний прочитайте способ! Застосування спреїв-автозагаром, дере чем розпорошуваті їх. Ви можете віявіті протипокази и тонкощі нанесення.


До останньої категорії віднесемо спрей для тіла, наділений особливими ефектами: лосьйон зі світловідбиваючими частинками, з підтягуючим ефектом та іншими властивостями.


Пам'ятайте, що після нанесення лосьйону необхідно злегка втерти його легкими масажними рухами. Це забезпечить проникнення продукту в глибокі шари епідермісу, а також більший зволожуючий або живильний ефект.