Догляд за шкірою обличчя повинен бути ретельним. Адже, якщо не тримати шкіру в нормальному стані, то ніякої декоративний макіяж цього не приховає. Та й накласти його буде не так просто. Адже на непідготовленою шкірі і тіні будуть скочуватися, і помада ляже нерівно.

Для обличчя існує цілий ряд тональних засобів:

  • крему;
  • флюїди;
  • основи;
  • коректори;
  • пудри;
  • і так далі.

З їх допомогою яких можна домогтися рівного тону. Втомлену шкіру можна освіжити, почервонілу - затонувати. А невеликі дефекти і зморшки - заховати під тонким шаром тону.

Ефект залежить від правильного і послідовного використання всіх засобів. Першим завжди застосовують базу під макіяж. Це універсальний засіб, яке не тільки готує шкіру до подальших процедур, а й вирівнює тон, зволожує, звужує пори. Після такої процедури будь-який макіяж буде триматися стійко.

Якщо бази недостатньо, щоб замаскувати дефекти, то слід застосувати коректор або консилер. Вибираючи необхідний тон, можна освітлити шкіру і зробити акцент на необхідних ділянках особи. Також популярні хайлайтери, які складаються із світлоповертаючих частинок, які надають шкіри сяйва.

Після того як шкіра вже підготовлена до основної частини макіяжу, можна використовувати тональні засоби. Найважливіше - підібрати правильний тон, який підкреслить переваги шкіри і способу, а не недоліки. Тональний крем і пудра допоможуть позбутися від жирного блиску і надати обличчю благородної матовості.

Альфа Парфюм пропонуємо придбати косметичні засоби для обличчя за прийнятними цінами. Тільки якісна продукція, яка зробить щасливою будь-яку жінку. Незалежно від типу і тону шкіри у нас можна вдало підібрати потрібний засіб. І не тільки надати шкірі однотонності, але і професійно підготувати її.

Для додання чіткості і виразності обличчю можна також використовувати рум'яна. Вони підкреслюють вилиці і візуально змінюють форму особи. З такими засобами можна обійтися без майстра з візажу і самостійно створити досконалий образ. Тепер в офісі або на вечірці кожна жінка буде виглядати королевою, не витрачаючи при цьому великих грошей.