Немає жодного товару даного виробника.

Jeanne Arthes

JEANNE ARTHES: неповторність звучання кожного аромату

Парфуми даного бренду - це чудове і благородне звучання складних букетів. Тридцять років тому у Франції два парфумери створили вишуканий аромат під назвою, яка сьогодні стала брендом. Парфум став настільки популярним, що це надихнуло авторів на нові композиції. Кожна з них відразу ж знаходила своїх власників.

Якщо два десятки років тому компанія-виробник співпрацювала тільки з обмеженим колом заможних особистостей, то сьогодні кожен бажаючий має можливість насолодитися улюбленим ароматом. Тим більше, щороку колекції поповнюються новими ароматами (в середньому 12 новинок на рік) на найвишуканіші смаки. На сьогоднішній день бренд може похвалитися сотнею чудових популярних ароматів для жінок і чоловіків.

Жіноча парфумерія від Jeanne Arthes - це чуттєвість і сексуальність в кожному флаконі. Вона представлена трьома найвідомішими групами:

- Аttitude (легкі повітряні аромати для підлітків);

- Classic (стильні жіночні аромати для жінок тридцяти років);

- Deluxe (глибокі розкішні аромати для жінок старше 30 років).

Кожна з цих парфумованих композицій - це приклад того, як можна підкреслити індивідуальність і неповторність за допомогою ароматів.

 Подібне можна сказати і про чоловічу групу ароматів. Благородні та елегантні аромати зроблять кожного чоловіка привабливим. Перевага засновників у тому, що вони перш, ніж створювати чергову лінію, ретельно вивчають аудиторію. А також нові віяння і тенденції моди, стилю. Тому чоловіки з задоволенням користуються асортиментом, наданим в нашому інтернет-магазині.

Десятки фруктово-квіткових, деревних, фужерних і східних ароматів для романтиків і мандрівників, бізнесменів і неформалів. Тепер не потрібно шукати компроміс при покупці нового аромату. Адже кожна лінія складається з найвишуканіших варіантів. Кожен компонент парфуму є не просто складовим, а незамінним. Як інгредієнти особливої страви, кожен з яких дарує загальному смаку неповторність і оригінальність.

Образ сучасного чоловіка і жінки формують різні аксесуари, одяг і звичайно - аромат. Великий вибір і прийнятна ціна - ось основні причини, чому бренд Jeanne Arthes настільки популярний сьогодні, і чому ми пропонуємо його своїм клієнтам.