Сортувати:

I Scents

I SCENTS: кожен аромат знаходить свого власника

I Scents - це один з 19 відомих брендів індійського парфумерного концерну Global Fragrances. Він з'явився років зо три тому з метою створення індивідуальних неповторних композицій на будь-який смак. І за цей період парфумерам вдалося успішно створити більше 20 серій парфумерії для чоловіків і жінок. Зараз їх продукція відома і користується попитом у багатьох країнах світу. А сам бренд часто з'являється в одному ряду з відомими давно існуючими парфумерними конкурентами. Так в чому ж секрет цієї популярності?

Парфумерам вдалося охопити практично весь відомий спектр компонентів, щоб створити аромати від квіткових до цитрусових. Основна особливість кожної композиції в тому, що вони м'які, заспокійливі і розмірені. Це не енергетичні коктейлі і яскраві мікси, але при цьому кожен аромат ідеально доповнює створений образ. У жіночих варіантах вони надають вишуканості, витонченості, граціозності, величності і чарівності. Кожна представниця прекрасної статі знайде той варіант, який дозволить їй вигідно відрізнятися серед інших, відчувати себе комфортно і легко. Поза моди залишаються індивідуальні побажання клієнтів, які кращі парфумери втілюють в життя з кожною новою серією.

 Аромати для чоловіків - харизматичні, зухвалі, але при цьому не обтяжують. Ділові керівники, спортсмени і романтики, любителі драйву і екзотики знайдуть для себе потрібну парфумерію. Кожна композиція ретельно продумана до останнього компонента, тому так гармонійно поєднується з ідентичним стилем.

Кожен аромат упакований в оригінальний флакон, який не повторюється з іншими брендами. З ними так легко урізноманітнити свій образ і надати йому індивідуальності. При цьому - прикрасити туалетний столик дизайнерським флаконом з улюбленим ароматом.

У нашому інтернет-магазині можна знайти всю продукцію від цього бренду. При цьому кожного клієнта приємно вразять вигідні ціни, великий асортимент і оперативна доставка. Всі парфумовані засоби сертифіковані і відповідають високим стандартам якості.

Парфуми I Scents - це східна магія для всіх, хто шукає незвичайні аромати. Легкий загадковий серпанок, який заворожує і огортає своїм теплом. А також дарує можливість приміряти різні образи і при цьому залишатися собою.