Сортувати:

Guise

GUISE: вибір справжнього чоловіка

Часто жінки не розуміють, чому вибираючи між парфумом і одеколоном, чоловік частіше віддасть перевагу другому. І тільки самі представники сильної статі знають, в чому секрет такого вибору. Про це також знає український виробник чоловічих одеколонів GUISE, композиції якого вже давно приглянулися чоловікам.

Мало хто знає, що перший одеколон з'явився більш триста років тому і з тих пір удосконалювався. Зараз виробникові вдалося домогтися великої стійкості ароматів, а також - зробити їх звучання багатшим і яскравішим. Незважаючи на те, що 94% всього одеколону займає спирт, решта 6% ароматичних речовин є гармонійно підібраними. Тому, навіть користуючись одеколоном, чоловік здатний:

- викликати в оточуючих більше довіри;

- стає привабливішим;

- виглядає доглянутим і стильним.

І це все - результат використання одеколонів від GUISE. А з огляду на прийнятну вартість кожного одеколону, тепер легко можна купити кілька ароматів, щоб використовувати їх відповідно настрою і гардеробу.

 Виробник знає, як важливо для чоловіка підібрати свій аромат, який буде відображати його стиль, образ, привнесе комфорт. Тому кожен новий одеколон, який з'являється на світ - це результат копітких праць безлічі професіоналів. Навіть такі, здавалося б, на перший погляд прості композиції, вимагають знання сучасної клієнтської аудиторії. Тому кожен аромат звучить у багатьох етапах, посилюючи аромат розкриттям нових нот.

Так більшість одеколонів вражає своїми першими нотами, які є найбільш насиченими і глибокими. Вони звучать недовго, але яскраво і часто представлені морськими або фруктовими акордами. Ноти серця - це важкі деревні нотки, які розкриваються поступово, але звучать довше. Найдовшим є звучання фінальних нот, які представлені тютюном, димом, мускусом або сандалом.

Бренд GUISE пропонує покупцям не просто одеколони, а справжні аромати власної гідності, харизми і впевненості в собі. Навіть найвибагливіший чоловік знайде в нашому каталозі аромат, який підійде саме йому. Адже поєднання одеколону з ароматом шкіри людини в різних випадках може давати різні комбінації. Тому потрібно покладатися на власний смак. І пам'ятати, що вибір правильний аромату - це запорука вашого індивідуального неповторного образу.