Сортувати:

Galterra

GALTERRA: вітчизняна якість парфумерії світових стандартів

Український бренд GALTERRA ще недавно був зовсім невідомий. Але відразу ж після виходу на ринок, став популярним серед вітчизняних покупців і за кордоном. А причиною такого успіху є особлива формула виготовлення кожного аромату:

- продукція складається з натуральних речовин - органічних смол, витяжок з рослин, ефірних масел;

- натуральна сировина проходить багаторазове тестування перед застосуванням;

- відсутність хімічних добавок у вигляді барвників і консервантів;

- над створенням кожного нового аромату для чоловіків і жінок працюють справжні професіонали.

Також секрет успіху і стратегія розвитку бренду в тому, щоб зберегти найкращі українські традиції парфумерії та взяти щось з нових тенденцій. Тому серед клієнтів, які вже успішно спробували аромати - прихильники класики і сучасні авангардисти.

Флакони, в які упаковують продукцію українці - це класичні прозорі або матові варіанти. Цим вони демонструють важливість власне вмісту, а не упаковки.


 Жіноча та чоловіча лінії ароматів однаково насичені і вдалі. Чоловіки, які цінують в ароматі пряність та насиченість, обов'язково знайдуть свій аромат у великій колекції, яка є в нашому інтернет-магазині парфумерії. Іноді особливо хочеться зануритися в обійми спогадів з юності та молодості і допоможе в цьому парфум з тих часів. Незважаючи на те, що багато з них вже перестали випускати, бренд Galterra дарує клієнтам можливість оцінити класику в флаконі знайомих парфумів.

Жіночі аромати - це розкішні композиції для вечірніх заходів, так і для щоденного використання. Вони захоплюють своєю витонченістю і ніжністю. Кожен аромат робить свою власницю особливою, підкреслює її кращі якості.

Незважаючи на те, що дана компанія заявила про себе недавно - у 2000 році, вже багато разів брала участь в міжнародних виставках і ярмарках, де гідно представила свою продукцію.

Парфумери продемонстрували, як можна застосувати квіткові і фруктові нотки, щоб створити з них яскраві запам'ятовуючі аромати. А ще переконали в тому, що якісний парфум не обов'язково повинен складатися з безлічі компонентів. Досить підібрати один-два, але таких, щоб в дуеті вони перевершили в звучанні своїх багатогранних конкурентів. Як основу для експериментів, Galterra бере яскраву ноту цитрусових або соковиту фруктову.