Альфа Парфюм 25! Ділимося досвідом.

Прийняти рішення про створення власного бізнесу – крок дуже відповідальний.  Все починалось в далеких 90-х, коли основний вид бізнесу в Одесі був, по суті, акумульований на Промринку «7 км». Тоді, після довгих проб та помилок з початку продажів різноманітних категорій товару, двома братами – Едуардом  та Зіновієм, було прийняте рішення – заснувати компанію, що забезпечувала б український ринок якісною парфумерією.Випадково купивши в одній з поїздок в ОАЕ розкішний парфум «Hope» від Rasasi, молоді брати просто закохалися в цей аромат та поставили перед собою мету познайомити ринок України зі справжньою шикарною парфумерією, яка буде доступна кожному.Звісно ж, як ви розумієте, перший контракт в 1999 був підписаний з Rasasi. Після цього портфель поповнювався іншими не менш якісними та розкішними парфумерними брендами. В результаті асортимент був поповнений більше, ніж 25 ексклюзивними брендами парфумерії не тільки з Арабських Еміратів, але й з Франції. А у 2015 році ми отримали право ексклюзивного представника польської косметики Bell на території України.

Бізнес йшов догори, попит на якісну та оригінальну парфумерію збільшувався, також ріс й штат співробітників. У 2006 році компанія Альфа Парфум відкрила двері в новому комфортабельному офісі в центрі Одеси, а трохи пізніше було прийняте рішення про відкриття власних філіалів у 8 регіонах України.

Звісно, не все було гладко. Пошук надійних та професіональних співробітників давався нелегко. Крім того, виросли витрати на імпорт та логістику. А потім ще й криза 2008 року.

Ми повинні були діяти. Компанія Альфа Парфум пішла на оптимізацію господарської діяльності. Була скорочена кількість офісів до 4-х: був поєднаний Миколаївський з Одеським, Чернівецький зі Львівським, Запоріжський  з Кропивницьким.В той момент Зіновій пройшов самостійно навчання у Школі власників бізнесу та провів впровадження нової системи управління. І зараз Альфа Парфум – це команда професіоналів, що згуртовані однією метою та направлені на спільний результат.

Сьогодні Альфа Парфум  - це бренд, який не тільки забезпечує український ринок якісною  парфумерією та косметикою, але і об'єднує велику команду людей однією великою метою – зробити максимально доступною справжню парфумерію та косметику для споживачів з будь-яким достатком, надихаючи їх на розкриття своєї індивідуальності.

У травні цього року команда Альфа Парфум відзначила своє 25-річчя. Було багато добрих слів та побажань, вітань та подарунків. Але найголовніший подарунок для нас – це довіра наших клієнтів!

А поки надихайтеся та сміливо йдіть до своєї мрії і у вас обов'язково все вийде.

І наш досвід тому підтвердження!